Zaloguj się

Rozszerzona matura z matematyki i języka polskiego - dlaczego warto skorzystać z kursu przygotowawczego?

Często zdanie podstawowej matury z danego przedmiotu to za mało, żeby dostać się na wymarzony kierunek studiów. Na najbardziej obleganych uczelniach nawet dobry wynik z rozszerzenia może okazać się niewystarczający. To dlatego warto zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby zwiększyć szanse na to, by rekrutacja zakończyła się sukcesem.

 
Przygotowanie do matury
 
 

Kurs z matematyki rozszerzonej w Warszawie

Nierzadko można spotkać się z błędnym przekonaniem, że do matematyki albo się ma talent, albo się go nie ma. Rzetelne przygotowanie do matury z matematyki rozszerzonej w Warszawie nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z bazowaniem na talencie. Liczą się ćwiczenia, powtarzanie wiedzy i jej utrwalanie. Kurs z matematyki rozszerzonej to zajęcia, które pozwalają wyćwiczyć te umiejętności w takim stopniu, że nawet osoby, które dotychczas nie miały się za matematycznych geniuszy, będą w stanie poradzić sobie z zadaniami na maturze.

 

Przygotowanie do matury z rozszerzonego języka polskiego w Warszawie

Nieco inaczej trzeba podejść do nauki języka polskiego. Na szczęście tutaj praktyka też czyni mistrza. Bez odpowiedniego przewodnika trudno może być jednak dokładnie:

Przepełnione klasy i nadmiar obowiązków sprawiają, że nauczyciele, mimo dobrych chęci, mogą nie być w stanie poświęcić odpowiedniego czasu każdej z uczących się osób. Kurs z języka polskiego rozszerzonego to okazja, żeby zweryfikować, ile właściwie umiemy. To też szansa na profesjonalne, zindywidualizowane wsparcie, na które zawsze możemy liczyć, gdy chcemy rozwiać swoje wątpliwości.

 

Kurs z matematyki rozszerzonej i kurs z języka polskiego rozszerzonego to zajęcia przepełnione zagadnieniami, które okażą się niezwykle przydatne podczas egzaminu. Takie przygotowanie sprawia, że sztywny podział na umysły humanistyczne i ścisłe przestaje być zasadny - dzięki profesjonalnemu wsparciu osiągnięcie wymarzonego wyniku na maturze jest jedynie kwestią zaangażowania i ciężkiej pracy.

ul. Modlińska 51, 03-199 Warszawa
Tel: +48501320985
Email: agnieszka@maturra.pl